Fanija sociālajā tīklā Facebook pastāstījusi par savas draudzenes pieredzi. Sievietes dzīvē ilgstoši bijis ļauns partneris, taču viņa nespējusi no šīs varmākas izšķirties.

“Draudzene, kurai tas prasīja ļoti daudz, lai atzītos, ka viņu sit. Joprojām dažreiz skatos tā puiša profilu Facebook un domāju par to, kā jūtas viņa esošā partnere. Un vai tas pats notiek ar viņu, viņai nezinot, ka tā jau bijis gadiem ar citu meiteni.

Draudzene, kurai vairākas reizes draugs draudēja. Un aizbildinās ar grūto bērnību un dzīvi. Joprojām “viss lieliski”… līdz nākamajai epizodei,” raksta Fanija.

Viņa atklāj, ka šis vīrietis maksājis bērniem, lai tie viņu izspiego. Sieviete skaidro, ka viņas draudzene, neraugoties uz pāridarījumiem, no varmākas ilgstoši nespēja izšķirties. Viņa tikusi fiziski aizskarta – sista, rauta aiz matiem, partneris viņai licis ēst ēdiena atkritumus.

“Draudzene, kurai partneris atkarīgs no alkohola, azartspēlēm…. tā varētu turpināt ļoti ilgi, nerunājot nemaz par cita veida attiecībām (vecāki/bērni/māsas/brāļi), visām, kurās ieliekam sevi un dažreiz jūtamies ieslodzīti.

Tā tam nav jābūt. Dzīve var un vispār tai ir jābūt labākai! Es neesmu atbildīga par citu dzīvi, tikai tiktāl, ka atklāti pasaku, ko es domāju, bet turpmākais ir katra paša ziņā.

Tas solis uz atveseļošanos, uz veselīgāku dzīvi. Jūs to varat,” iedrošina Fanija.