Domāju, ka daudzi cilvēki pat nenojauš, cik viņi ir skaisti. Nav zināms kāpēc, bet pēdējā laikā par skaistumu tiek uzskatītas piepumpētas lūpas, pieaudzēti mati un skropstas, botoksa injekcijas un tā tālāk.

Diemžēl atrast dabiski skaistas meitenes kļūst ar katru dienu grūtāk. Tāpēc rumāņu fotogrāfe Mihaēla Noroka apbraukāja 37 pasaules valstis, lai atrastu pašas skaistākās pasaules meitenes.

Šo fotoprojektu māksliniece ievietoja Facebook ar nosaukumu „Skaistuma atlass”. Fotogrāfijas ātri vien kļuva populāras visā pasaulē. Piedāvājam aplūkot dažas no fotogrāfijām, lai jūs varētu saprast, cik daudzšķautnains var būt sievietes skaistums.

Somija

Kolumbija

Afganistāna

Ekvadora

Mjanma

Braukājot pa pasauli, Mihaēla nonāca arī Kirgīzijā. Šeit viņai fotoprojekta objektu tālu meklēt nenācās: vietējo skaistuli viņa atrada galvaspilsētas tirgū.

Tā bija simpātiskā skolniecīte Kanišaja Beišekejeva, kura brīvajā laikā piestrādāja par virtuļu pārdevēju Biškekā.

Meitenei ir ļoti skaista seja, pareizi vaibsti, dabiskas uzacis un neparastas krāsas acis – smaragdzaļas.

Mihaēla palūdza atļauju meiteni nofotografēt. Jaunā skaistule atļāva un tikai pēc laba laika, pateicoties Internetam, uzzināja, ka ir iekļuvusi „Skaistuma atlasā” un to, ka viņu nefotografēja vis nejauša tūriste, bet fotogrāfe, kura ir pazīstama visā pasaulē – Mihaēla Noroka.

„Ja godīgi, es sevi par skaistuli neuzskatu. Man ir neparastas krāsas acis? Kādas neparastas, tās taču ir zaļas!” – saka meitene.

Pēc tam masu mediji pastāvīgi intervē meiteni. Klases audzinātāja apgalvo, ka tas nekā nav ietekmējis meitenes sekmes.

Arī draugi uzskata, ka Kanišaja nav palikusi iedomīga. Starp citu, tieši viņi meitenei paziņoja, ka viņa iekļuvusi pasaules skaistuļu atlasā.

Kanišaja līdz pēdējam neticēja, ka tā ir patiesība. Kā modeli meitene sevi neredz, kādreiz nākotnē viņa sapņo atklāt savu deju studiju vai arī kļūt par stjuarti.

Mums šķiet, ka meitenei ir nedaudz pazemināts pašvērtējums, viņa patiesi ir īsta skaistule! Viņas izskatā ir kaut kas vilinoši saistošs, un viņas fotogrāfijai ir pelnīta vieta „Skaistuma atlasā”.