Jana Duļevska ir latviešu aktrise, humoriste un TV raidījumu vadītāja. Pēdējā laikā viņu varam redzēt TV šovā “Es mīlu Tevi, Latvija”. Kā izrādās , tad pēdējos gados viņa ļoti aktīvi iesaistās labdarības pasākumos.

Viņa par to nekad nestāsta un pat nepiemin, vēstīts Aivas Alksnes, Agneses Meieres, Lolitas Lūses materiālā “Darīt labu” izdevumā “Ieva”.

Atklātā sarunā Jana stāsta, ka pirms kāda ilgāka laika uzzinājusi par īpašo bērnu vecāku atpūtas pēcpusdienām. Tās rīkoja organizācija “palidzesim.lv”. Viss, ko viņa tobrīd izdarīja, uzrakstīja, ka vēlas palīdzēt un šāda iespēja radās.

Kopš tā laika Jana papildus iesaistās dažādu koncertu un pasākumu pēcpusdienu organizēšanā ģimenēm, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām. Tāpat Jana iesaistās arī citos labdarības projektos.

“Vienmēr esmu uzskatījusi, ka laba darīšanai jābūt anonīmai, tāpēc noteikti negribu sevi pozicionēt kā dižu labdari vai kalpotāju sabiedrībai.

Nekā tamlīdzīga! Drīzāk esmu cilvēks, kas izjūt empātiju pret tiem, kuriem kādā dzīves brīdī ir nepieciešama palīdzība, un mēģina dalīties ar to, kas man ir pašai,” komentē Jana.

Lepojamies ar Janas rīcību! Labais vairo labo!

Avots