Vāji kauli

Būdamas bagātas ar kalciju, kam ir dzīvībai svarīga nozīme kaulu izturībā un augšanā, pienes pasargā tos no vecuma saistītiem bojājumiem. Šos bojājumus var izraisīt brīvie radikāļi, un tas tiek bieži novērots kā kaulu vājums un trauslums.

Diabēts

Pieneņu sula stimulē insulīna izstrādi aizkuņģa dziedzerī. Būdams dabīgs urīndzenošs līdzeklis, pienene izraisa biežāku urinēšanu, kas savukārt palīdz izvadīt papildus cukuru no organisma.

Novērš urīnceļu infekcijas

Pienene novērš urīnceļu infekcijas un urīnpūšļa darbības traucējumus, cistu veidošanos reproduktīvajos orgānos, un problēmas ar nierēm.

Attīra aknas

Augstais vitamīnu saturs pienenēs, attīra aknas un lieka tām pienācīgi darboties. Tajā pašā laikā tās palīdz mūsu gremošanas sistēmai uzturēt pareizu žults plūsmu. Vitamīns C mazina iekaisumu, palīdz uzsūkt minerālvielas un novērš slimību attīstīšanos.

Uzlabo gremošanu

Pienene stimulē apetīti, uzlabo gremošanu un līdzsvaro labās baktērijas zarnās.

Uzlabo ādas stāvokli

Pieneņu piens tiek izmantot ādas saslimšanu ārstēšanā, ko izraisa sēnīšu vai mikrobu infekcijas. Tam piemīt bakteriālas, insekticīdas un fungicīdas īpašības, un tāpēc tas tiek plaši izmantots ekzēmas, niezes un ēdes ārstēšanā.