“Facebook” lietotājs Kristaps Zutis neslēpa savu sašutumu par redzēto lielveikalā “Maxima” – griestos virs kasēm redzama pamatīga plaisa. Vai tiešām mēs nemācāmies no iepriekšējām kļūdām…

Kristaps publicēja uzņemtās fotogrāfijas sociālajā tīklā, un tās nepalika nepamanītas. Pats Kristaps rakstīja:

“Šodienas dusma. Braucot no “Tas Miks Jūras Krastā” iebraucu Maximā pie Mūkusalas apļa, tur, kur Panatta. Es nezinu, vai tiešām mēs esam idioti un 54 cilvēku nāve, simtiem cilvēki, kuri zaudēja tuviniekus un visi tie, kas kopā sadevušies rokās pie Brīvības pieminekļa pieminēja upurus, ir aizmirsuši tās šausmas. Šis fotogrāfijas uzņemtas šodien virs Maximas kasēm, tajā Maximā kur pirms pusotra gada konstatēja pārtikas uzglabāšanas pārkāpumus un derīguma termiņa pārkāpumus.

Es šoreiz apsolu sev, ne Jums… Tā bija mana pēdējā vizīte Maksimā. Pietiek, pat ūdens pudelei braukšu pakaļ vai darīšu to, kas man besī, staigāšu…”

LTV devās uz notikuma vietu un intervēja veikalu tīkla pārstāvi. Viņš savukārt norādīja, ka satraukumam nav pamata: “Tās ir vizuāla rakstura plaisas. Un tas elements, kas tur ir pievienots, tā ir tā saucamā monitoringa marka, lai sekotu līdzi situācijai,” skaidroja SIA “Maxima Latvija” pārstāvis Jānis Beseris.

“Līdz šim nekas nav mainījies. Tas varbūt neizskatās vizuāli pievilcīgi, bet, kā ir apliecinājuši inženieri un tehniskais apsekojums, šī ēka ir droša ekspluatācijai,” komentē Beseris.

2014. gadā pēc uzņēmuma iniciatīvas tehniskā apsekošana notika visos “Maxima” veikalos un visas ēkas atzīstas par drošām.

Biroja pārstāvji gan aicina iedzīvotājus turpināt pievērst uzmanību šādiem defektiem, ko pamana dažādās ēkās, lai informācija pēc iespējas ātrāk varētu tikt pārbaudīta un veikti attiecīgie drošības pasākumi.

Noskaties video:

Avots :