Pagājušajā nedēļā pamatīgas bailes piedzīvoja zemo cenu aviokompānijas “Ryanair” pasažieri, kad viena pārdzērusies sieviete lidojumā no Spānijas uz Lielbritāniju gaisa kuģī uzsāka kautiņu, vēsta portāls KasJauns.

Notikumu nofilmēja un internetā publicēja citi pasažieri. Ierakstā redzams, ka vienā no rindām notiek kautiņš starp kādu sievieti un vīrieti. Skaļu kliedzienu pavadīti, cīņā ar nekārtības cēlājiem metas palīgā arī citi pasažieri, kuri mēģina savaldīt satrakojušos cilvēkus.

Kad sieviete uzsāka lielo skandālu, kāds pasažieris medijiem atklāja, ka lidmašīna sāka veikt nosēšanos. “Viņa kliedza, bļāva un visādi izrādījās. Viņa izturējās rupji pret cilvēkiem. Man šķiet, ka viņa bija galīgi piedzērusies,” sacīja pasažieris.

Konfliktā drīz vien iejaucās arī apkalpes locekļi, kuriem izdevās pārtraukt nekārtības.

Šādas situācijas notiek nereti, tāpēc aviokompānijas pārstāvji aicina lidostas ierobežot alkoholisko dzērienu tirgošanu lidostās. Vēl jo interesantāk, lidojums, uz kura norisinājās kautiņš, sieviete ar savu neadekvāto uzvedību nobiedēja citus pasažierus, bija plkst.10.55 no rīta.

Robins Kīlijs, “Ryanair” pārstāvis, norāda, ka būtu svarīgi ieviest ierobežojumu, cik 1 persona drīkst iegādāties alkoholiskos dzērienus, kā arī, lai pasažieri nepiedzertos un lai izvairītos no jebkādas agresijas lidojumu laikos, aizliegt alkoholisko tirdzniecību pirms plkst. 10:00.

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!