“Ja beha lido, tad nav ko te staigāt!” – izteiciens, kas Latvijā jau kļuvusi par populāru interneta mēmu. Pateicoties intervijai, kuru veidoja TV3 raidījumam “Bez Tabu”, Edža ar savu viedokli ir tik ļoti ietekmējis apkārtējos, ka par godu tam radošā apvienība “E6” radīja hiphopa skaņdarbu un videoklipu ar nosaukumu “Lido beha”.

Videoklipā jaunieši ar seju maskām un vairāk nekā 20 gadu vecu 3. sērijas BMW iebrauc degvielas uzpildes stacijā, uzpilda degvielu.

Dziesmas teksts:

“Melna beha gatavojas atkal dziesmā iet. Saudzē sevi, tev tur nevajag iet!” “Ja beha tumsā lido, apmales sāk projām skriet. Zāģēt prieks, jo priekšā aplis. Kam vajadzēs, tas sapratīs. Ja beha lido, nekad nenesīs tā atbildību.”

Tieši pirms diviem mēnešiem “Bez Tabu” intervijā uz Satekles ielas garāmgājējam, kurš sevi pieteica kā Edžu, vaicāja, ko viņš domā par atgadījumu, kad naktī autovadītājs ar BMW driftēja pa ielu, nenovaldīja spēkrata vadību, uztriecās ielas apmalei un gandrīz notrieca divus cilvēkus.

Uz to Edža tik pasmēja, ka naktī nekādi likumi vairs nedarbojas un gājēji paši vainīgi, ka neredzēja, ka “beha” nāk viņiem virsū sānslīdē.

Dziesmas un klipa vēstījums: Galu galā, pa naktīm tas notiek, kad visi likumi atceļās un beha ja lido, ta viņai vaig lidot, tā kā nevaig te staigāt, ay!”

Noskaties video: