Pavisam nesen latviešu modele Diāna Kubasova tika kronēta par “Miss Eiropa 2017”.  Sabiedrības dāma, modele un daudzu skaistumkonkursu dalībniece un laureāte ir tikusi pie vēl viena atzinīga apgalvojuma.

Kā uzvarētāja viņai tika visai iespaidīgas balvas, proti, kronis, kura vērtība ir apmēram 350 tūkstoši eiro un ne tikai.

Konkurss šogad norisinājās Dienvidkorejas galvaspilsētā Seulā. “Miss Europa” skaistuma konkurss ir viens no senākajiem, kurā latviešu meitene atkal plūca uzvaras augļus, aiz sevis atstājot dalībnieces no Vācijas un Ukrainas.

Līdz ar titulu Diāna tika arī pie grezna kroņa, kuru viņai galvā uzlika aizvadītā gada uzvarētāja Diāna Starkova no Francijas. Kā tiek vēstīts konkursa oficiālajā mājas lapā, kronī ir 678 dimanti un tajā ir 130 gramus zelta.

Šis kronis tiek novērtēts aptuveni 350 tūkstošu eiro vērtībā. Taču kronis ir tikai neliela daļa no visā tā, ko par uzvaru saņēma mūsu skaistule.

Ar uzvarētāju tika noslēgts 2,5 miljonus vērts līgums, naudas balva 350 tūkstošu apmērā un paralēli tam visam dāvanas no modes zīmoliem “YSL”, “Christian Louboutin”, “La Perla”, kā arī privāto lidojumu pakalpojums gada garumā.

??Dreams do come true!!! ? #misseurope2017 #misseurope #misslatvia #magical #eveninggown #beautiful #beauties #crown #tiara

A post shared by MISS EUROPE 2017 (@dianakubasova) on

Diānas uzvara šajā konkursā vērtējama kā unikāls sasniegums Latvijai, jo pagaidām viņa ir pirmā un vienīgā latviete, kas ir uzvarējusi šajā konkursā.

Noskaties video:

Sirsnīgi apsveicam Diānu un vēlam panākumus arī turpmāk!

Avots :