17 gadus veca meitene piedzīvojusi šausmīgu murgu, jo naktī no 29. uz 30. septembri, ejot mājās no naktskluba, nepilnas stundas laikā tika izvarota trīs reizes, vēsta portāls Kas Jauns.

Īsi pirms pusnakts meitene Londonas austrumdaļā bija devusies prom no saviem draugiem uz mājām Centrāllondonā.

Kā vēsta šodien publicētā Londonas policijas preses relīze, pirmais seksuāla rakstura uzbrukums noticis piecas minūtes pirms pusnakts. Šajā vietā tika atrasta daļa viņas saplēsto drēbju. Izpētot novēršanas kameru ierakstus, tad bija redzams, ka pusaudze tika vilkta pāri kādai ielai.

Neilgi pēc pusnakts novērošanas kamera blakus ielā fiksējusi kādu vīrieti ar riteni, kurš devās pakaļ skolniecei, kura tikko pārcietusi pirmo izvarošanu. Šis vīrietis un meitene novērošanas kamerās redzams vairākas reizes un pēdējos video ierakstos redzamas arī 17 gadus vecās skolnieces saplēstās drēbes.

Savukārt trešais uzbrukums noticis 00:45.

Nākamais uzbrukums noticis 00:45. Pēc izmeklētāju domām, šajā varētu būt piedalījušies divi vai pat trīs vīrieši, kuri uzbruka meitenei. Policijas rīcībā ir video, kurā viens no aizdomās turamajiem vīriešiem aizvelk nepilngadīgo meiteni aiz divām automašīnām, kur, iespējams, notiek izvarošana.

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!