Kāda ventspilniece Facebook vietnē dalījās ar kārtējo problēmu, kas Ventspilī ik pa laikam parādās.

Sieviete raksta:

“Pastāstīt kāds bija man šīs dienas rīts? Pamodos 5 no rīta ar milzīgām galvassāpēm un sliktu dūšu. Iedomājos – johaidī nogulēju migrēnas sākumu un tagad diena pa galam. Bet tad sajutu to – nenormāli kodīgi smaku, kas rāva ciet elpu.

Lecu no gultas augšā, taisot ciet visus mājas logus. Suns gulēja uz lodžijas, to nabadzīti iesaucu karstajā dzīvoklī. Mīļie, smaka bija neizturama un likās, ka sasūkusies pat manā ādā…. Centos vēl mazliet pagulēt, lai mitētos vismaz galvas sāpēs.

No rīta savus ikrīta elpošanas un vingrošanas vingrinājumus izpildīt spēju tikai knapi, knapi, jo NEBIJA KO ELPOT! No rīta smaka bija jūtam pat OC Ventspils, zvanīju uz Smakas telefonu (tā man ierakstīts telefonā), un es nebiju bijusi pirmā, jo dāma jau skraidīja pa pilsētu, meklējot smaku…

Ko es varu teikt – mēs tikām nežēlīgi šonakt izvaroti. Vistiešākā veidā! Tagad visi meklēs vainīgo, bet nodarījums ir izdarīts, to nevarēs izdzēst no mana ķermeņa un manas ļoti dārgās veselības.

Un Dievs ar mani, bet mans bērns!!!! Mans bērns visu nakti elpoja šo draņķi, kamēr gulēja savā saldā miedziņā! Kurš nesīs atbildību par vardarbību pret manu bērnu?

Es gribu zināt kā tiks sodīts tas kuģis un uzņēmums, kurš šonakt indēja manu ģimeni, kamēr mēs domājām, ka mierpilni guļam! Gaidu atbildes!