Pēdējā laikā ir dzirdēti daudz un dažādi stāsti, kā cilvēkiem ir nācies piedzīvot dažādas situācijas uz ceļa – gan labā nozīmē domājot, gan arī ne tik ļoti.

Vēl jo vairāk, tagad tuvojas aukstais laiks, kad ceļi paliek slidenāki, dienas gaisma paliek īsāka un meža zvēri ir ieinteresēti iznākt uz ceļa.

Visas šīs lietas kopumā tikai kārtējo reizi atgādina ikvienam šoferītim, ka lēnāk brauksi, tālāk tiksi. Labāk nokavēt dažas minūtes nekā palielināt ātrumu un pēc tam nokļūt situācijā, kurā absolūti negribētos.

Viens no veidiem, kā reizēm izdodas novērst kādu nevēlamu situācija ir momenti, kad mēs labprātīgi painformējam citu šoferīti, ja ieraugām, ka kaut kas nav kārtībā.

Šādi nostāsti ir dzirdēti daudzviet pasaulē, bet varbūt ne tik ļoti Latvijā. Bet arī mums tepat, Latvijā, ir daudz labu un sirsnīgu cilvēku. Tieši tā iemesla dēļ šoreiz arī par to stāsts, par kādu rīcību, kas patiesi aizkustināja, un cerams, ka iedvesmos arī citus darīt ko līdzīgu.

Pirms neilga laika “Facebook” vietnē kāda sieviete padalījās ar savu notikumu, kuru burtiski piedzīvoja pirms dažām dienām. Sievietes publicētais stāsts jau ir tik ļoti “aplidojis” internetu, ka ar to nav iespējams nepadalīties.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!