Ketija Gārnere visu savu apzināto mūžu bija apalīte. Skolā viņu aprunāja klasesbiedri, un viņa ļoti kaunējās par savu ārējo izskatu. Jau pusaudzes vecumā viņas apģērba izmērs bija 3XL.

Aptuveni tikpat lieli bija viņas kompleksi. Ketija nekad, gatavojoties sporta stundai, nepārģērbās vienā ģērbtuvē ar citām meitenēm, viņa ģērbās tālākā stūrītī.

Līdz pat 2016. gadam Ketija un pareiza ēšana bija divi nesavienojami jēdzieni. Viņa ēda pusfabrikātus, gatavās picas, ātrās uzkodas. Meitene atzinās, ka viņa nav varējusi atcerēties kādu augļu vai dārzeņu garšu vienkārši tāpēc, ka viņas ēdienkartē tādu nebija.

2015. gadā Ketijas vectēvs nomira aptaukošanās izraisītu problēmu dēļ. Dažus gadus pirms tam viņas vecmāmiņa zaudēja redzi cukura diabēta dēļ, kas arī bija izveidojies liekā svara dēļ.

Paraugoties uz viņu pieredzi, Ketija saprata, ka kaut kas ir jādara. Nē, viņa, protams, arī pirms tam bija mēģinājusi vājēt, bet viņas pūliņi nevainagojās panākumiem. Nu viņa sāka ķerties pie lietas ar visu nopietnību.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!