Tautā iemīļotā mūziķa 30 gadus vecā Valtera Frīdenberga cīņai ar ļauno slimību – vēzi – jau saziedoti 115 961,59 eiro, tādēļ viņš varēs iziet nepieciešamo diagnostiku “Charité” klīnikā Vācijas pilsētā Berlīnē.

Neraugoties uz smago diagnozi, Valters nav tikai lūdzējs, bet turpina priecēt savus klausītājus emocionāli krāšņā un patriotiskā koncertprogammā “Dod, Dieviņi!”, kas 5. decembrī noslēgsies Dailes teātrī. Un tikai tad Valters dosies uz Berlīni, lai sāktu nepieciešamās pārbaudes tālākai terapijai, vēsta portāls nra.lv.

Jāpiemin, ka “Vakara Ziņas” noklausījās un noskatījās “Dod, Dieviņi!” trīspadsmito koncertu, kurā kopā ar kolēģiem uzstājās arī Valters Frīdenbergs. Un tieši viņam klausītāji uzgavilēja visskaļāk.

Pēc koncerta, kad Valters ar kolēģiem sniedza koncerta apmeklētājiem autogrāfus, sarunā ar “Vakara Ziņām” mūziķis pastāstīja, ka vēl tikai tuvākajā laikā noskaidros, kad dosies uz Vāciju uz pārbaudēm. Daži klausītāji pēc koncerta Dailes teātrī bija tik ļoti saviļņoti un līdzjūtīgi, ka vēlējās ziedot naudu Valteram klātienē.