Par teju neticamu veiksmi valsts svētkos vēsta “Latvijas Loto”.

“Latvijas Loto” savā mājaslapā publicējusi ziņu par kādu neticamu veiksmi, kas atnākusi pie sievietes Valkas novadā valsts svētkos.

Latvijas Loto” vēsta:

“Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena sagaidīta ar ziņu par 100 000 eiro laimestu Simtgades loterijas trešajā sērijā.

Veiksme uzsmaidījusi jaunai sievietei no Valkas novada. Veiksminiece atklāj, ka ar savu dzīvesdraugu ik nedēļu nopērkot divas Simtgades loterijas biļetes, kā arī mēdzot piedalīties SuperBingo.

Šis pirmssvētku veiksmes stāsts sācies ar 20 eiro laimestu momentloterijas biļetē, kuru jaunā sieviete vēlējusies uzreiz izņemt un iegādāt jaunas biļetes, tomēr draugs atturējis, sakot, ka gan jau paspēs.

Un šī pacietība atnesusi necerētu veiksmi, jo vēlāk viena no DUS Virši par laimētajiem 20 eiro iegādātā biļete atklājusi lielo laimestu 100 000 eiro vērtībā.

Laimīgais simbols: Ozollapa. No lielā prieka atlikušās trīs biļetes mazliet piemirstas, bet arī tās, kā vēlāk izrādījies, iepriecinājušas katra ar 10 eiro laimestu.

Sieviete, kur ikdienā nodarbojas ar lauksaimniecību, atklāj, ka laimestu ieguldīšot īpašuma sakārtošanā un īpašs prieks būšot tad, ja izdošoties vēl sevi palutināt kaut kur aizceļojot.”

Apsveicam sievieti ar laimestu! Kaut biežāk un vairāk cilvēkiem tā gadītos!