Vēlamies informēt visus ceļu satiksmes dalībniekus, ka drīzumā līdztekus stacionārajiem fotoradariem tiks uzsākta satiksmes uzraudzība ar 12 jaunajiem pārvietojamajiem fotoradariem. Tie uz ceļiem tiks uzstādīti atbilstoši noteiktajai kārtībai, proti, vietās, kurās visvairāk apdraudēta ceļu satiksmes drošība, ziņo Valsts policija savā Facebook lapā.

Šo vietu izvēle tiek saskaņota ar attiecīgām pašvaldībām, uzklausot sabiedrības viedokli par ceļu satiksmei bīstamajām vietām un izvērtējot ceļu satiksmes drošības apdraudējuma riskus konkrētajā ceļu posmā.

Kā ziņu aģentūrai LETA šodien pastāstīja VP Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis: “Tāpat kā līdz šim, VP savā mājas lapā publicēs tās vietas, kur būs izvietoti jaunie fotoradari. Tie būs izvietoti visos reģionos. Vietas mājaslapā norādīsim, taču vadītāji nevarēs zināt kurā dienā konkrētajā vietā tie atradīsies. Policijas uzdevums būs nevis naudas pelnīšana, bet satiksmes drošības uzlabošana.”

Atbilstoši policijas prasībām jaunie fotoradari spēs konstatēt ātruma pārkāpumus arī diennakts tumšajā laikā, karstumā un aukstumā. Tie ražoti kādā Nīderlandes uzņēmumā. VP šobrīd turpina izmantot divus no 2008.gadā iegādātajiem pārvietojamiem fotoradariem.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Lapas: 1 2

Šeit ir 2 komentāri

 • LVANTIGLOBALISTI saka:

  Nevajag bāzt batonus ausīs ,ka tā nav naudas taisīšana.Tā ir vistīrākā naudas taisīšana.Pierādiet ka tā nav naudas taisīšana.Ieviesiet kļūdas starpību 15 km /ha ,un tad tā būs naudas netaisīšana ,bet gan drošības uzlabošana uz ceļiem.Policijas krēslsēži sev no soda naudām prēmijas izraksta.Naudu viņi netaisot .Pārsmieties var.Speciāli radari tiek izlikti un uzstādīti vietās kur tas nav nepieciešams .To tak var redzēt jebkurš autovadītājs.CP slēpjas krūmos .Naudu viņi netaisa .Meli ,meli un atkal meli.Tas ir vistīrākais rekets.Uz ātrgaitas šosejas virzienā uz Jelgavu starp Rīgu un Jaunolaini stāv stac., radars .Atļautais ātrums 100 km /ha.Normāli priekš ātrgaitas šosejas ,bet uzreiz zem viadukta ātruma ierobežojums 90 km/ha.Neskatoties uz ļoti garajām bremzēšanas joslām un ieskrējiena joslām.Nekur Vācijā tā nav ,bet pie mums ir.Naudu viņi netaisot.Smiekli nāk.Tālāk pie Ozolniekiem krustojumā zīme 70 km/ha- normāli ,bet pēc krustojuma ,kad ātruma ierobežojums vairs nav nepieciešams 200 metri tā vai tā ātruma ierobežojums ir spēkā, un radars tevi notver no mugurpuses.Naudu viņi netaisa…Beidziet stāstīt pekstiņus.

 • LVANTIGLOBALISTI saka:

  Uzņēmums RECK. Reckets…

 • Izsaki savu viedokli!

  Atbildēt

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.