Mantojuma sadales cīņa par salīdzinoši nesen mūžībā aizgājušā “Olainfarm” dibinātāja un lielākā īpašnieka Valērija Maligina miljoniem joprojām nav rimusies un uzņem aizvien jaunus apgriezienus.

Mantojuma sadale vēl joprojām nav beigusies par aizgājušā “Olainfarm” dibinātāja un īpašnieka Valērija Maligina miljoniem.

Ņemot vērā šīs nedēļas ziņas, Maliginas meitas, Irina un Nika, nākušas klajā ar publisku vēstuli.

Zemāk publicēts abu meitu sacītais:

Šajās dienās mēs saņemam daudz atbalsta apliecinājumu un izturības vēlējumu no mūsu tēva Valērija Maligina draugiem, kolēģiem, paziņām un tiem, kuri saņēmuši atbalstu viņa plašās sirds un dāsnuma dēļ.

Pēc pēdējās dienās izskanējušās informācijas publiskajā telpā mums visiem sajūtas ir ļoti līdzīgas — tēvs ir pelnījis cienījamu attieksmi, nevis nomelnošanu no saviem it kā tuviem cilvēkiem.

Viņa sievas Elīnas Maliginas lēmums kavēt mantojuma procesu un prasīt testamenta atcelšanu tiesā, kā vienu no argumentiem izmantojot viņa rīcībspējas apšaubīšanu, liek uzdot jautājumus par šāda soļa patiesajiem motīviem.

Kādu mērķu vadīta Elīna vēlas apšaubīt testamentu, kuru tēvs sastādījis neilgi pirms laulības noslēgšanas ar Elīnu 2016. gadā? Atbilstoši likumam Elīna Maligina kā laulātā var izprasīt neatņemamo mantojuma daļu, proti, vienu astoto daļu no mantojuma apmēra, tāpēc viņa ir vērsusies ar iesniegumu pie notāra.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!