Kā visi labi atceramies, tad pirms trim gadiem vairākās valstīs tika izplatīts “Ice Bucket Challenge”, kas jauniešus rosināja aplaistīties ar aukstu ūdeni un atbalstīt labdarības akciju. Šī kustība patiesi aizrāva daudzus cilvēkus.

Šodien runa būs par citu izaicinājumu, “Hot Water Challenge”, kurš izrādījās daudz bīstamāks par iepriekšējo. Mūsu stāsts sākās tā: pie 15–gadīgā Nikolasa nakšņot atnāca seši viņa draugi.

Pēkšņi nakts vidū viņš pamodās no sajūtas, ka kakls liesmo ugunīs.

“Tās bija briesmīgākās bailes manā mūžā,” stāstīja puisis. Kas tad patiesībā notika, kamēr 15 gadīgais Nikolass Kondrats gulēja?

„Es patiesi jutu, ka mans kakls deg, un kad pamodos, sāku kliegt un raudāt,” stāsta Nikolass. Kā izrādījās, tas nebija ugunsgrēks. Pusaudzis bija kļuvis par jaunas internetspēles upuri. Šī spēle nesen bija sākusi izplatīties interneta vidē. Tās nosaukums “Hot Water challenge” (Karstā ūdens izaicinājums) un tai ir vairāki paveidi.

Nikolasa gadījumā viss notika tā: viņa draugi nogaidīja, kamēr viņš aizmieg, un tad izlēja karstu ūdeni viņam uz kakla. „Spēle” noveda pie pirmās un otrās pakāpes apdegumiem. Viņu nogādāja slimnīcā pirmās palīdzības sniegšanai.

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!