Dāmas, kuras fanojat par Bredu Pitu, vai zinājāt, ka holivudas skaistulim ir jaunākais  brālis? Ja nē, tad šis raksts jums būs īsts atradums. Protams, Duglass Pits nav tik slavens kā Breds, taču arī viņam ir daudzi sasniegumi.

Arī ar glītu izskatu, tāpat kā vecākais brālis,  viņš var lepoties. Pastāstīšu, kā izskatās Breda Pita brālis, ar ko viņš nodarbojas un kāpēc viņš būtu vairāk piemērots Andželīnai Džolijai.

Breda Pita brālis ir Duglass Pits, kurš dzimis 1966. gadā. Viņu biežāk sauc par Dugu. Un viņš ir tikai trīs gadus jaunāks par Bredu Pitu.

Ja Duglass būtu aktieris, viņam noteikti būtu daudz pielūdzēju visā pasaulē. Gara auguma tumšmatains vīrietis ar žilbinošu smaidu. Viņš pat sieviešu mīlulim Bredam būtu cienīgs konkurents. Taču Duglass, atšķirībā no brāļa, izvelējās citu karjeras ceļu.

Ar ko nodarbojas Duglass Pits

Duglasam pat nav nepieciešams iziet testu, lai noskaidrotu, vai viņš ir eksaktais vai humanitārais. Breda jaunākajam brālim kopš bērnības bija tehnisks prāts, viņš interesējās par tehniku un jaunajām tehnoloģijām. Duglass veiksmīgi darbojas informācijas tehnoloģiju jomā.

Ej uz nākamo lapu un aplūko, kā izskatās Bredam brālis!