Šogad Mārtiņam paliktu 41 gads. Mārtiņš savas dzīves laikā paspēja daudz izdarīt, kā arī daudz aizsāktu darbu atstāt. Pirms gada, tieši Mārtiņa dzimšanas dienā, tika publicēta dāvana viņa mīļajiem faniem ar vienu no jaunākajām Mārtiņa Freimaņa dziesmām “Un Tāpēc Ir Jāsaredz!”.

Kā apgalvo ‘Tumsa’ ansamblis, dziesma tapusi Mārtiņam sadarbojoties ar saviem ilggadīgiem draugiem un kolēģiem – producentu Aldi Zaļūksni (Midi), Mārtiņu Poļakovski, Valteru Frīdenbergu – un ir kā vēstījums (atgādinājums) par maziem, bet svarīgiem dzīves mirklīšiem, kurus ir jātver un jābauda.

Vēstījuma pamatā ir kāds pirms daudziem gadiem sarakstītais Mārtiņa Freimaņa dzejolis, kuru muzikāli pavada ne tikai Mārtiņa sacerēta melodija, bet arī viņa paša balss.

Paldies Tev, Mārtiņ, par visiem tiem mirklīšiem, kas piedzīvoti un vēl tiks piedzīvoti, pateicoties tieši Tev! Mūzika – Mārtiņš Freimanis Teksts – Mārtiņš Freimanis; Mārtiņš Poļakovskis Izpildītājs – Mārtiņš Freimanis, Valters Frīdenbergs un Crazy Dolls Dziesmas videoklipa autori” CLC one”&”Tumsa Music” un LTV.

Noskaties video: