Vairākums cilvēku uzskata, ka veikt rituālus veiksmes piesaistīšanai spēj tikai atsevišķi cilvēki, kas apveltīti ar īpašām spējām. Taču patiesībā to var katrs, kas vien vēlas. Kas tam nepieciešams? Vajadzēs tikai adatu un diegu, kā arī nedaudz ticības un pacietības.

Ko teiksi, ja mēģināsim vērst par realitāti savus sapņus par bagātu dzīvi un laimi, nevis samierināsimies par pastāvīgām neveiksmēm un vilšanos?

Ja esi gatavs ņemt likteni savās rokās, esam gatavi parādīt, kā to darīt!

Rituāls veiksmes piesaistīšanai

Sagatavošanās

Pirmais, kas jāizdara, – jāizvēlas apģērba gabals uz ko tiks veikts rituāls. Tas var būt vienalga kas: mīļākā jaciņa, šalle vai pat zeķīte. Pēc tam konkrēti jāformulē sava vēlēšanās un jānomēra 40 cm garu diegu, kurš jāiever adatā, atkārtojot pie sevis savu vēlmi visumam.

Diega garums var būt arī īsāks. Viss atkarīgs no tā, cik gari būs tavi šūšanas dūrieni. Četrdesmit dienas tev vajadzēs izdarīt pa vienam dūrienam, un galvenais, lai nenāktos mainīt diegu rituāla laikā. Tāpēc, ka izjūkot darbību kārtībai, rituāls jāsāk no jauna.

Rituāla veikšana

Pirmajā dienā šūšanas dūrienu uz apģērba izdarīt nevajag. Vienkārši iedur tajā adatu un atstāj to līdz nākamajai dienai. Vislabāk rituālu veikt vakarā, lai būtu iespējams turpināt darbu veiksmes piesaistīšanai tajās pat stundās, kad sākts.

Nākamajā dienā, atkārtojot savu vēlēšanos, pabeidz iesākto dūrienu. Tad atkal iedur adatu apģērba gabalā un atstāj līdz nākamajam vakaram. Pēc tam atkārto rituālu vēl 39 dienas. Kad 40 dienas pagājušas, uz apģērba gabala parādīsies gluda līnija. Vai gan jāatgādina, ka šuvums jāizdara apģērba gabala kreisajā pusē, lai pasargātu amuletu no ļaunas acs?

Jāatceras, ka visas 40 dienas lietai jāatrodas mierīgā un klusā vietā. Nekādā gadījumā nedrīkst lamāties un skandalēt vietā, kur atrodas topošais amulets. Negatīvā enerģētika var likvidēt visas pūles.

Pēdējā rituāla veikšanas dienā izsaki balsī savu vēlmi 4 reizes, katru reizi pagriežoties uz savu debess pusi. Pēc tam izdari nostiprinošo dūrienu, apgriez diegu un noliec adatu lādītē. Pēc tam ieliec apģērba gabalu, uz kā veikts rituāls, skapī un nevelc to mugurā, kamēr nesāc just, ka tava vēlme sāk piepildīties.

Jāpiezīmē, ka ticībai ir galvenā nozīme tāda rituāla veikšanā. Cilvēks, kurš cieši apņēmies gūt panākumus un kļūt laimīgs, pats noskaņo sevi uz pozitīvām izmaiņām dzīvē. Un runa šeit nav tik daudz par mistiskiem spēkiem, kā par cilvēka psiholoģiju.

Vai tu tici rituāliem?