Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs prognozē, ka tuvākajās stundās gaidāma vēl intensīvāka snigšana, un sniega sega Rīgā palielināsies par 14 centimetriem, bet redzamība snigšanas laikā pasliktināsies.

Rīgas domes Satiksmes departaments aicina autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem, izvēlēties atbilstošu ātrumu un drošu distanci.

Savukārt naktī uz trešdienu Latvijas lielākajā daļā sals pastiprināsies līdz -5..-10 grādiem pēc Celsija. Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija liecina, ka Latvijas centrālajos rajonos turpināsies snigšana, un tiek prognozēts, ka sniega segas biezums būs palielinājies līdz 14 centimetriem.

Snigšanas laikā redzamība pasliktināsies līdz 200-250 metriem. LVĢMC gaidāmā sniega dēļ izplatījis oranžo brīdinājumu. Līdz ar sniegputeni Rīgā tika uzsākta ielu, tiltu un satiksmes pārvadu tīrīšana no sniega un apstrāde ar pretslīdes materiāliem.

Darbi turpinās arī šobrīd un kopumā ielās un uz tiltiem strādā 40 tehnikas vienības. Šorīt saņemtas sūdzības par atsevišķu sniega tīrīšanas tehniku pārvietošanos pa Rīgas ielām ar paceltām sniega tīrīšanas lāpstām.

Departaments ir pieprasījis no ielu un tiltu uzturētājiem atsevišķos maršrutos GPS pārbaudi, lai pārliecinātos, ka uzturēšanas darbi veikti atbilstoši noteiktajām prasībām.