Īrijas zemo cenu aviokompānija Ryanair 6. septembrī ir nākusi klajā ar jauniem noteikumiem, kas attieksies uz rokas un nododamo bagāžu. Jaunie noteikumi ir daļa no “Always Getting Better” programmas.

Ņemot vērā, ka liela daļa pasažieru salonā ņem divas rokas bagāžas, kuru novietošana aizkavē iekāpšanu un izlidošanu, aviokompānija ir nolēmusi izstrādāt jaunus noteikumus, netiešā veidā atrisinot šo problēmu.

Lai mudinātu cilvēkus nodot bagāžu, jaunie noteikumi paredz, ka tiks samazināta maksa par nododamo bagāžu un vienlaicīgi tiks palielināts nododamās bagāžas maksimāli pieļaujamais svars.

Lai mudinātu pasažierus samazināt rokas bagāžas daudzumu, no šā gada 1. novembra nododamās bagāžas maksa tiks samazināta no 35.00 €/£ uz 25.00 €/£ un katras nododamās somas pieļaujamais svars būs 20 kg.

Tāpat jāņem vērā, ka divas rokas bagāžas salonā varēs ņemt tikai tie pasažieri, kuri būs iegādājušies biļetes, kas paredz prioritāro iekāpšanu (Priority Boarding), t.sk. Plus, Flexi Plus & Family Plus, visiem pārējiem pasažieriem otra, lielākā soma būs jāatstāj tvertnē (bez maksas) pie iekāpšanas vārtiem.

baltic-ireland.ie