Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku tuvākajās stundās. 22.01.2018. pēcpusdienā un vakarā vietām Kurzemē un Vidzemē, turpinoties intensīvai snigšanai, sniega segas biezums palielināsies par 6-13 cm.

Snigšanas laikā redzamība būs pasliktināta. 22.01.2018. pēcpusdienā un vakarā Rīgā, turpinoties intensīvai snigšanai, sniega segas biezums būs palielinājies par 6 cm.

Redzamība snigšanas laikā būs pasliktināta. Daugavā pie Jēkabpils plkst. 15 ūdens līmenis ir 33 cm virs palieņu applūšanas līmeņa, pie Zeļķiem ūdens līmenis pazeminās, šodien plkst. 15 tas ir 9 cm zem bīstami augstā ūdens līmeņa, bet joprojām saglabājas augsts.

Ledus un vižņu sablīvējuma galva atrodas pie Pļaviņu novērojumu stacijas. Pie Zeļķiem un Jēkabpils sastājušās ledus un vižņu masas, izveidojusies ledus sega ar lāsmeņiem.

Šodien ūdens līmenis nedaudz svārstās pie Jēkabpils, bet pazeminās pie Zeļķiem un Pļaviņām. Ūdens līmenis šajā upes posmā saglabāsies augsts un gaidāms, ka sasniegs bīstamo ūdens līmeni Jēkabpilī.