Mūziķis Dons jeb Arturs Šingirejs (33) sociālajos tīklos pavisam nesen ievietoja aicinājumu atsaukties noteikta izskata cilvēkiem, kurus grib redzēt savā nākamajā mūzikas videoklipā.

“Ja esat Dona mūzikas cienītāji un vēlaties piedalīties viņa jaunās dziesmas klipa filmēšana un ja saskatiet savu līdzību ar kādu no attēlā redzamajiem cilvēkiem, tad sūtiet foto un īsu aprakstu par sevi uz info@castingbridge.lv,” ziņo mūziķa nolīgtā kastinga kompānija…

Spriežot pēc fotogrāfijām, kas dotas kā piemēri, kādiem jāizskatās kandidātiem, tiek meklēts kalsnas miesasbūves melnmatains jauns vīrietis, tievas skaistules, kāda formīga jauna dāma un skaista pusmūža vecuma sieviete.

Kā zināms, 2016. gada oktobrī iznāca Dona sestais studijas albums “Tepat”, kurā bija iekļautas desmit jaunas kompozīcijas. Šis bija pirmais albums, kurā galvenokārt iekļauti paša Dona rakstīti dziesmu teksti.

Albuma ierakstā piedalījušies ģitārists Mārcis Auziņš, basists Toms Poišs un bundzinieks Rūdolfs Dankfelds, ar kuriem Donam izveidojusies jau ilga un stabila sadarbība. Kompozīcijas “Labais uzvarēs vienmēr”, “Dadzis” un “Gājputniem” radītas sadarbojoties ar mūziķiem Renāru Kauperu, Aleksi Luriņu un tekstu autoru Ingu Bērziņu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Avots :
Apollo.lv