Cik gan izdomas bagāti un oriģināli reizēm ir cilvēki: raksta ģeniālus sludinājumus, veido kreatīvu reklāmu… Tā arī šoreiz mūsu varonis saskārās ar nestandarta situāciju.

Policijas iecirknī ieradās pārbijies vīrietis un parādīja zīmīti, kuru bija atradis uz sava Leksusa priekšējā stikla. Kad nodaļas darbinieki to izlasīja, darbs norima uz visu dienu!

Visa nodaļa vienkārši smējās.

Dārgais draugs!

Jūsu mašīna „Tojota-Leksus” ar valsts numuru  309-56 atrodas stāvlaukumā pie mājas Tuļeva ielā, 11.

Katru nakti šī nama iedzīvotāji ir spiesti vairākas stundas klausīties visdažādākās melodijās, kuras atskaņo Jūsu mašīnas signalizācija. Pa to laiku Jūs ne reizi neesat uzskatījis par vajadzīgu atcelt trauksmes signālu, kaut gan Jums tāda iespēja ir. Tomēr Jūs pēc savām nakts orģijām nespējat pamosties un izslēgt Jūsu „sirēnu”…

Es Jūs ļoti lūdzu: ar lielāku cieņu izturieties pret cilvēkiem, kuri dzīvo ap Jums un turpmāk centieties kontrolēt skaņas, ko raida jūsu jaunais skaistais auto. Es silti iesaku Jums tuvākajās dienās savlaicīgi atslēgt viltus trauksmes signālus, kas radušies dažādu iemeslu: garāmbraucošas patruļas automašīnas, klaiņojoša suņa reju vai vēl kādu citu iemeslu dēļ.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!