Guntars Račs (dzimis 1965. gada 25. martā Liepājā) ir latviešu mūzikas izdevējs, producents, dziesmu autors, mūziķis (bundzinieks) un dzejnieks.

Apguvis sitamo instrumentu specialitāti Emīla Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā. Bijis redaktors Latvijas Radio raidījumā “Mikrofons”.

Muzicējis grupās “Neptūns”, “Salve”, Dzelzs Ceļš, “Jāņa Lūsēna grupa”, “Slēģi”, “Jauns Mēness”. Joprojām muzicē grupā “bet bet”. Dibinājis un ieņem vadošus amatus kompānijās “Mikrofona ieraksti” un “Izdevniecība MicRec”.

Dziesmas ar Rača vārdiem vairākkārt pārstāvējušas Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā, tostarp “Dziesma par laimi”, kas joprojām ir vienīgā latviešu valodā skanējusī dziesma šī konkursa starptautiskajā finālā, kā arī “Cosmos” izpildītā I Hear Your Heart. 2010.gadā uz Oslo devās dziedātāja Aisha ar Jāņa Lūsēna un Guntara Rača dziesmu What For?.

LASI VĒL: Pirms gaidāmajiem svētkiem notikušas pārmaiņas Raimonda Paula dzīvē

Vairākkārt saņēmis profesionālās mūzikas aptaujas “Raimonds” balvas kā “Gada labākais dziesmu tekstu autors” un piecas reizes saņēmis “Autortiesību bezgalības balvu”.

Ir patiess lepnums, ka mūsu zemē ir tik talantīgi un radoši cilvēki!

Neskatoties uz to visu, Guntars ir arī aktīvs soctīklu lietotājs, kur ik pa laikam dalās savās ikdienas gaitās, gan arī ar lielākiem notikumiem. Šoreiz viņš nolēmi publiku patiesi pārsteigt.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!