Viņa pieaicināja talkā kolēģus. Kopīgi viņi darbojās ar meitenes matiem veselas 13 stundas – astoņas vienā dienā un piecas otrā.

Darbs izrādījās visai grūts, bet galu galā profesionālie frizieri tika galā ar problēmu. Meitene, raugoties spogulī, sākumā pat nepazina sevi!

Ieraugot, ka jaunā kliente atplaukst smaidā, Ketija saprata, ka viņai ir izdevies uzdāvināt meitenei brīnumu. Arī meitene pati teica, ka nu vairs nejūtas nevērtīga. Varētu domāt, tāds sīkums – jauna frizūra! Tomer depresīvai pusaudzei katrs iemesls pasmaidīt ir īsta dāvana.

Ketija par to pastāstīja sociālajos tīklos. Friziere piebilda, ka vecākiem vajadzētu uzmanīgāk attiekties pret bērnu ciešanām. Reti kurš saprot, ka depresija nav vienkārši slikts garastāvoklis, tā nereti ir medicīniska diagnoze. Neilgā laikā frizieres stāsts aplidoja pasauli, to izlasīja desmitiem tūkstošu cilvēku. Tādu reakciju friziere nebija gaidījusi!

Oriģinālais ieraksts Facebook vietnē:

Ļoti ceram, ka frizieres anonīmajai klientei izdosies tikt galā ar viņas slimību un atgriezties normālā dzīvē. Lai Ketijas dāvana viņai palīdz!