Trešdien, 16. janvārī, aculiecinieks Ervīns iekļuvis viņam neizprotamā situācijā uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers – Saulkalne). Policijas ekipāža it kā dežurēja pie ceļa malā stāvoša baļķvedēja un īpaši neiesaistījās satiksmes plūsmas organizēšanā, kamēr viņu acu priekšā valdīja sastrēgumi un haotiska ceļu satiksmes kustība.

“Šodien nokļuvu neveiklā situācijā uz A4 šosejas. Baļķvedējs krāmēja atpakaļ izbirušo kravu, bet pretimnākošās fūres “taranēja” priekšējo auto, kuram nācās dot ceļu, jo gribēja izvairīties no sadursmes. Visam humoram pa vidu bija valsts ceļu policija, kas nelikās ne zinis par notiekošo,” raksta Ervīns.

Kā redzams video, uz autoceļa A4 vienā no joslām malā stāv baļķvedējs un valsts policijas ekipāža. Ņemot vērā, ka tas ir šķērslis uz ceļa braucamās daļas, katrs to mēģināja apbraukt, kā nu māk un kā nu ir iespējams.

“Volkswagen” autovadītāju, kuram tobrīd bija priekšroka, mirkšķinādams ar lukturiem, no ceļa “nostumj” pretimbraucošais kravas auto vadītājs, kurš piespiež vieglā auto vadītāju braukt atpakaļgaitā. Tajā pašā laikā uz šo visu vieglprātīgi noskatās ceļu policisti, sēdēdami mašīnā.

Noskaties video: