Daudziem zināmais Ufo jeb Kaspars Upaciers, kurš kādreiz strādāja “Radio SWH” par dīdžeju un šobrīd strādā “Gaso” par sabiedrisko attiecību vadītāju, jau mēnesi bauda jaunu dzīves posmu, jo viņš ir kļuvis par vectētiņu, vēsta izdevums “Privātā dzīve”.

53 gadus vecais Kaspars un viņa sieva Ilze pagājušā gada beigās uzzināja ļoti patīkamu vēsti ne vien jauki sagaidot Jauno gadu, bet arī par mazmeitiņas nākšanu pasaulē.

Kaspara meitai Stellai un znotam Renāram 2019. gada pēdējā dienā, 31. decembrī, piedzima meitiņa vārdā Austra. Iespējams, sākotnēji var likties, ka vārds ir visai rets un nedzirdēts, bet patiesībā šāds vārds ir aptuveni 1760 sievietēm Latvijā.

Mazulis jau vairākas reizes pabijis pie slavenā vectēva viņa Tīnūžu privātmājā, kur ir klusums, miers un svaigs gaiss. Kaspars piebilst to, ka abi ar sievu ir gatavi pieskatīto bērnu, kad vien ir iespējams.

Tas nozīmē, ka jaunajiem vecākiem būs arī brīdis atpūsties itin no visa un pabaudīt dzīvi arī divatā. Atgādinām, ka Ufo ir slavens mūziķis un dīdžejs, kurš kopā ar Andri Freidenfeldu ilgus gadus vadīja pazīstamo “Radio SWH” raidījumu “BB brokastis”.

Tāpat viņš ir teju ikvienam latvieti zināmā hita “Pastum, pastum, pietupies” autors.

Noklausies dziesmu:

Cik jaukas pārmaiņas ir notikušas Ufo dzīvē! Lai mīlestība virmo visapkārt šai ģimenē!