Pirms trim gadiem janvārī mūziķis Rolands Balodis-Ūdris cieta satiksmes negadījumā, pēc kura viņš ir 1.grupas invalīds.

Lai gan sabiedrība sniegusi finansiālu un morālu atbalstu gan mūziķim, kas tautā mīļi dēvēts par Ūdrīti, gan viņa ģimenei, joprojām abiem mīļotajiem, diemžēl, nākas sastapties ar reizēm absurdu sabiedrības locekļu rīcību.

“Šodien saskārāmies ar “interesantu” situāciju. Mans vīrs Rolands Ūdris, kā allaž pusdienas laikā ratiņkrēslā asistentes pavadībā tika vests uz kādu kafejnīcu Ventspilī paēst pusdienas.

Ūdris pēc avārijas, kas notika pirms 3 gadiem ir 1.grupas invalīds. Viņam ir grūtības ēst, palīdz asistente un ēdot/dzerot bieži ir jāklepo un izskatās šmucīgi.

Taču, mēs viņu tāpēc netaisāmies izolēt no sabiedrības. Taču, pieņemu, ka citi – veselie “normālie” cilvēki uzskata savādāk…

Šodien Olimpiskais centrs Ventspils kafejnīcas darbiniece Rolanda asistentei palūdza aiziet ar Rolandu projām un nākt vēlāk ēst, jo drīz tur nākšot ēst sportisti-futbolisti, kam esot nepatīkams šis skats kā Rolands ēd.

Tad, varbūt turpmāk Latvijā vajag ieviest likumu, ka uz kafejnīcu durvīm, kam traucē invalīdi, tiek uzlīmētas zīmes “Invalīdiem ēst aizliegts”, vai jānorāda stundas, kurās invalīdi tur drīkst uzturēties?”