Sarunā ar žurnālu “OK” Ilona Balode-Ūdre, kurai pašlaik ir 36 gadi, atklāj, kā jūtas savā ikdienas dzīvē. Jau otro gadu ik dienu viņa kopj savu pēc avārijas par invalīdu kļuvušo vīru mūziķi Rolandu Ūdri.

2016. gada janvārī Rolandu Ūdri jeb kādreizējo grupas “The Hobos” līderi Ūdrīti Rīgā notrieca automašīna. Pēc šī traģiskā atgadījuma dzīve ir bijusi pietiekami grūta – Rolands mēģina atgūt ikdienas prasmes, bet Ilona ir blakus diendienā. Šobrīd ģimene, kurā neilgi pēc avārijas pasaulē nāca dēliņš Bārts, dzīvo Ventspilī pie Ilonas mammas.

“Kādreiz man bija raiba dzīve. Tagad mana dzīve ir izdzīvošana. Iespējams, tā kļuvusi par vienu no garlaicīgākajām dzīvēm uz planētas. Kādreiz dzīve bija kā krāsaina sega, karuselis, tagad tā ir nolemtība un smags darbs,” atzīst jaunā sieviete.

Viņa neslēpj, ka kopš avārijas jūtas ļoti vientuļa, jo kādreiz abi ar vīru dalījušies visā, bet nu iecementēti katrs savā pasaulē. Agrāk abi ceļoja pa pasauli, kopā muzicēja un baudīja dzīve, bet nu ir pilnīgi atšķirti.

“Kopā vairs neguļam, dzīvojam katrs savā istabā, viņam ir slimnieka gulta, es esmu ar dēlu Bārtu..” skarbo realitāti neslēpj Ilona, kura salīdzina šīs izjūtas ar putnu, kurš vairs nespēj lidot. “Mums ir aplauzti spārni, riktīgi.

Tas ir trakākais. Katru dienu to jūtu. Tieši tāpēc, ka mēs ar Ūdri bijām baigi brīvie. Un kas ir noticis? Esmu hroniski neapmierināta ar dzīvi, kas norit pilnīgā nebrīvē – viss, no kā baidījos!”

Visu interviju iespējams izlasīt žurnāla OK! Jaunākajā numurā!