Mūziķa Rolanda Baloža-Ūdra atveseļošanās procesā vēl ir daudz izaicinājumu, viņa veselības stāvoklis lēnām uzlabojas un šajā vasarā viņš jau varēs pārvietoties ar viņam pielāgotu velosipēdu, vēsta labdarības fonds “Līdzskaņa”.

Īpaši viņa vajadzībām tiks pielāgots velosipēda sēdeklis, rokas un kāju stiprinājumi un muguras balsts. Katru Ūdrīša panākumu viņa ģimene sauc par brīnumu un tāda noteikti ir arī ziņa par iespēju šovasar pārvietoties ar īpaši piemērota trīsriteņa palīdzību.

Trīsriteni tradicionāli uztver kā palīglīdzekli fiziskām aktivitātēm un rehabilitācijai, kāds tas noteikti arī ir…

Bet šo gadu laikā apstiprinājies, ka tas ir arī nebeidzams prieka avots, kas sniedz motivāciju un tas rehabilitācijas procesā ir jo īpaši svarīgi,” stāsta sociālās uzņēmējdarbības uzņēmuma “Hopp” pārstāve Madara Makare.

Aprīļa beigāsspeciālisti ciemojās pie mūziķa un viņa sievas Ilonas Ventspilī, lai “pielaikotu” trīsriteni, kura iegādi organizē “Fonds Līdzskaņa”, un noskaidrotu nepieciešamo papildaprīkojumu, kas palīdzētu mūziķa rehabilitācijas procesā. Īpaši viņa vajadzībām tiks pielāgots velosipēda sēdeklis, rokas un kāju stiprinājumi un muguras balsts.