Daudziem zināmā dzejniece, šovu zvaigzne Magone Šutoviene piedalās šovā “Slavenības. Bez filtra”. Šova laikā ir iespējams sekot līdzi Magones ģimenes ikdienas gaitām un kādi notikumi tiek piedzīvoti ikdienā gan ar vīru, gan ar bērniem, gan arī ar kaimiņiem un bijušajiem mājas īpašniekiem.

Šoreiz stāsts ir par to, ka ir nepieciešams kārtējo reizi kārtot attiecības ar bijušo mājas “Avotiņi” īpašnieku. Saruna tomēr nebija tik pozitīva, cik varētu gribēt.

Magone bija devusies pie bijušās īpašnieces dzīvesbiedra, kurš ir pārliecināts, ka viņa mantas ir palikušas tajā mājā, kur tagad dzīvo Magone.

Bet kā pati Magone uzstāj, tad māja tika pirkta no Ligitas, kas tajā brīdī bija vienīgā mājas īpašniece, līdz ar to viņai nav nekādas darīšanas par to, kas tajās mājās tur bija pieklīdis un atstājis kaut kādas savas apakšbikses vai citas lietas.

Atgādinām, ka Magones ģimene iegādājas īpašumu Gulbenes pusē, un Magone ir pārliecināta, ka visas pirkšanas un līgumu saistības ir izpildītas, turklāt pārdošanas akts ar konkrēti uzskaitītām lietām, kuras paliek pie jaunās īpašnieces un kuras nē, netika izveidots, līdz ar to nekādas runas nevar būt par to, kas un kam pieder.

Vēl jo vairāk, sākotnēji Magone esot pat atgādinājusi vecajai saimniecei, lai savas mantas, kuras nepieciešamas. Taču cik ilgi var gaidīt, kamēr to kāds izdarīs?

Video: