Pavisam nesen no Anglijas atpakaļ uz Latviju pārvācās dzīvot TV šovā “Saimnieks meklē sievu” iepazītā Magone Burka.

Kopā ar savu vīru un ģimeni viņi ir nolēmuši dzīvot Liepājā Kā atklāj pati Magone, tad atgriešanās dzimtenē nav nemaz tik rožaina.

Tagad Magone Burka atkal ir redama TV ekrānos, jo ar šo nedēļu viņa redzama “STV Pirmā!” jaunajā šovā “Slavenības. Bez filtra”. Raidījuma laikā Magone gan atklāja to, ka ir ceturtā bērna gaidībās, gan to, ka ļoti saspringtas ir viņas attiecības ar māti.

Viņa ar ģimeni apmetās mammas mājās Priekulē, taču viss pagriezies pavisam citādi, nekā cerēts. Kā viņa atklāj, tad Magones mamma sākotnēji pati uzaicināja dzīvot atpakaļ viņas mājā, bet tagad par to tiek prasīta īres maksa.

Mamma esot vēlējusies, lai vīrs strādā viņas fermā par velti. Lai mēs pieskatām un saremontējam šo māju par saviem līdzekļiem! Magone uzskata, ka tas ir pilnīgi negodīgi, ka meitai, kas visu mūžu strādājusi pie mammas, jāīrē no mammas māja.

Tiešī šī iemesla dēļ attiecības Magonei ar māti ir visai saspringtas un praktiski sarunu kā tādu nav: “Vai nu mēs viņai samaksāsim, vai arī ar policiju mūs iztrieks no mājas.”

Video: