Kāda medicīnas jomas studente dalās ar stāstu par notiekošo Latvijas slimnīcu Covid-19 nodaļās.

Kā raksta topošā mediķe, arvien biežāk no pacientiem nākas dzirdēt vienu frāzi. “Strādājot C19 nodaļās, arvien biežāk no pacientiem dzirdu “ja būtu zinājis, ka būs šādi, tad vakcinēties skrietu pirmais”. Nepieļaujiet svešas kļūdas un ejiet vakcinēties!

Gulēt izolācijā 24/7 ar skābekļa masku vai plaušu ventilācijas aparātu nav forši,” viņa raksta.

LASI VĒL: Matemātikas skolotāja izsauca tēvu uz skolu. Lasīju šo stāstu un smējos līdz asarām

Tikmēr komentāros cilvēkiem dažādi viedokļi, tostarp cilvēki kritizē spēju uzņemties atbildību par savu veselību. “”Ja būtu zinājis”? It kā par to nepārtraukti nerunātu! Nespēja uzņemties atbildību par savu veselību un izvēlēm ir vienkārši fantastiska!” “Tak neklausa!

Tikko ar vienu 3 bērnu tēvu diskutēju- joprojām bezcerīgi.”

“Personīgi pazīstu cilvēkus, kas sēž savā burbulī un vispār par nekādu vakcinēšanos nedzird,tas viss apkārt ir fake Tāpēc lūgums visiem,kas tagad to saprot,stāstiet publiski (sociālie tīkli) saviem bijušajiem cīņu biedriem par savu pieredzi, lai kaut nedaudz nonāk arī viņu burbulī.”

Tikmēr daļa joprojām uzskata, ka vakcinācija pret Covid-19 nav nepieciešama. “Kāpēc man kurš neslimo gadus 10 bija jāšļurina tā žļurga savā organismā? Un kas tālāk būs?” “Superīgi, ka neslimo 10 gadus. Tātad tev ir imunitāte pret vīrusiem, kurus tavs organisms pazīst.

Covid tas nepazīst. Covidam ļaus iesaknoties tavā organismā un tad jau tālak seko krievu rulete.” Kā ziņots, vairākās slimnīcās pilnībā ir aizņemtas smagā stāvoklī esošu Covid-19 pacientu ārstēšanai paredzētās intensīvās terapijas gultas, otrdien valdības sēdē informēja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).