Pierasts, ka kāzās tuvākie radinieki un draugi dāvina naudu, dārglietas, sadzīves tehniku un vēl varbūt kādu dzīves noderīgu lietu, taču Ņikitam Presņakovam ir ļoti paveicies, jo viņa vecmāmiņa ir taču pati Krievijas estrādes primadonna.

Kā vēsta Krievijas mediji, pirms neilga laika Ņikita bildināja savu mīļoto sievieti Aļonu Krasnovu. Kāzu datums ir oficiāli publiskots un tas ir 27. jūlijs. Šo kāzu galvenā organizatore un rīkotāja būs Ņikitas māte Kristīna Orbakaite. Attiecīgi varam tikai iedomāties, cik grandiozas šīs kāzas būs un cik ilgi par tām runās medijos.

Ņemot vērā, ka jaunlaulātie sāks savas dzīves gaitas un nedzīvos vairs kopā ar vecākiem, lai vieglāk būtu nostāties uz kājām, vecāki jaunajam pārim nolēmuši dot labu atspēriena punktu – dzīvokli Maskavas centrā, kura vērtībā ir 60 miljoni rubļu (940 tūkstoši eiro).

Ņikitas vecmāmiņa Alla Pugačova arī nav palikusi malā. Viņas dāvana ir vēl grandiozāka.

Izrādās, ka vecmāmiņa mazdēlam uzdāvināja trīsstāvīgu vasarnīcu, kura atrodas Maskavas apgabalā. Mājas kopējā platībā ir 1000 kvadrātmetru un zemes platība ir 20 hektāri. Šāda grandiozā vasarnīcas vērtība ir aptuveni 900 tūkstoši eiro.

Kāzās norisināsies ārpus pilsētas (Maskavas) vienā no prestižākajām viesnīcas teritorijām. Šajā pasākumā viesosies ap 200 cilvēku. Savukārt Ņikitas līgava ir jau publicējusi 2 savas skaistās kleitas.

Jaunlaulātais pāris paziņojis, ka vien pēc kāzām viņi apmetīsies jaunajā dzīvoklī un sāks tur savu kopdzīvi.