Daudzus gadus aktieris Guntis Skrastiņš, kas tik aizsaukts mūžībā 11.oktobrī, LTV vadīja raidījumu “Latvijas sirdsdziesma”. Kā Zanes Piļkas-Karaļevičas materiālā “Skrastiņa vietu uztic Zušam” izdevumā “Privātā Dzīve” stāsta tā režisors Arvīds Babris, raidījums turpinās un Skrastiņa vietā kopā ar Velgu Vītolu to vadīs cits Latvijā populārs cilvēks.

Skrastiņa krēslā blakus Velgai raidījumā tagad ir šlāgermūzikas grupas Galaktika mūziķis Normunds Zušs. Babris apstiprina – Velgas ekrāna partneri vairs nemainīsies, kā tas bija Skrastiņa slimošanas laikā. Pašā raidījumā formātā nekas netiks mainīts – tas būs tāds, kādu skatītāji pieraduši redzēt.

Babris arī uzsver, ka nevajadzētu salīdzināt Zušu un Skrastiņu, jo tie ir dažādi cilvēki, divas patstāvīgas personības.

Vēl jo vairāk, saprotams, ka šis raidījums daudziem asociējas galvenokārt ar Skrastiņu, bet tas noteikti vairs nebūs tāds pats raidījums kā kādreiz. Tas būs noteikti citādāks, bet ne kripatiņu sliktākts, mazāk interesantāks.

Atliek vien cerēt, ka jaunajiem raidījuma vadītājiem izdosies veiksmīgi sadarboties un raidījums būs tik pat interesants un aizraujošs kā tas ir bijis līdz šim!

Novēlam raidījuma komandai, lai viss izdodas, spēku un izturību!