Ir pagājuši jau četri gadi, kopš slavenais sportists Mihaels Šūmahers guva smagu galvas traumu, slēpojot Alpos, Kopš tā laika sportista ģimene, draugi un fani tic un cer, ka viņš izveseļosies, raksta “sports.ru”.

„Viņš turpina cīnīties,” tā nesen sacījis bijušais „Ferrari” vadītājs Žants Todns, kas aktīvi iesaistās arī speciāli Šumaheram veidotā fonda „Keep Fighting” aktivitātēs, vēsta tautaruna.lv.

āpiebilst, ka pasaule pie šī frāzes ir jau pieradusi -no vienas puses, nekas vairāk netiek ziņots, no otras – šī frāze sniedz cerību Šūmahera faniem, ka viņš tomēr izveseļosies. Diez vai Šūmahera draugi un ģimene būtu veidojuši fondu „Keep Fighting”, ja nebūtu nekādu cerību.

„Kā tikko parādās kāda informācija par Mihaela stāvokli, cilvēki nekavējoties sāk to interpretēt un rodas baumas,” tā klusējošo pozīciju skaidro sportista menedžere Sabina Kema. Viņa piebilda, ka „patiesībā progress ir, taču tas ir lēns”.

Zināms, ka patlaban Šūmahers rehabilitējas savās mājās Šveicē. Britu prese raksta, ka viņu 24 stundas diennaktī novēro 15 ārsti.