Otrdien vēlā pēcpusdienā netālu no Cēsīm satiksmes negadījumā gājis bojā kāds smagās tehnikas šoferis. Raidījums “Degpunktā” atklāj vairāk informācijas par notikušo.

“Divas personas, braucot no Cēsu puses, pamanīja, ka ir apgāzies traktors un iekšā atrodas persona – vadītājs, kas bija iespiests traktorā. Cilvēki uzreiz meklēja palīdzību, lai atbrīvotu autovadītāju,” atklāj Valsts policijas Cēsu iecirkņa priekšnieks Aldis Pāže.

Diemžēl traumas izrādījās dzīvībai liktenīgas, bojāgājušais ir kāds 60 gadus vecs vīrietis – vietējās saimniecības īpašnieks, kurš ne pirmo gadu stūrējis smago tehniku.

Eksperti vēl skaidros, vai šoferis pie stūres varētu būt sēdies reibumā, bet, visticamāk, šis negadījums tomēr saistīts ar konkrētā ceļa pauguraino reljefu un traktora “dakšām”, kas bijušas pārāk zemu attiecībā pret segumu.

Braucot pāri uzkalniņam, piekabe, iespējams, sašūpojusies un “dakšas” iedūrušās asfaltā, radot straujas apstāšanās efektu un “savērpjot” traktoru. No smagi deformētās kabīnes izlēkt vairs nebija iespējams.