Esošā dzīves situācija gan pasaulē, gan arī Latvijā ir ieviesusi pamatīgas dzīves korekcijas un lielus izaicinājumus ikvienam cilvēkam. Galvenokārt daudziem ir satraukums par to, vai būs iespējams nopelnīt sev iztiku, lai varētu pabarot gan sevi, gan ģimeni.

Līdzīgā situācijā diemžēl ir nonācis arī Latvijā daudziem zināmais aktieris Andris Bērziņš. Aktierim pašlaik ir 68 gadi. Pirms neilga laika tika pārdots sievas Ineses dzīvoklis Rīgā, kur abi dzīvoja 8 gadus, un tagad ir iegādājušies tālāk prom no pilsētas vecu māju, kura ir 200 gadus veca, vēsta Privātā Dzīve.

Neskatoties uz to, ka pašlaik tur vēl dzīvot nevar, jo ir jāveic remontdarbi, pāris bieži dodas uz turieni, lai sakārtotu vismaz teritoriju.

Dotajā brīdī abi mitinās pie draugiem un regulāri dodas nelielos izbraucienos.

Pagaidām no kā pāris iztiek, ir Andra pensija. Par to naudu ir jāsedz dažādi izdevumi – jālej degviela mašīnā, jāpērk pārtika un apģērbs. Tagad darba īsti nav, jo pasākumi nenotiek. Savukārt vēl vasarā Bērziņš daudz braukāja uz ballēm, spēlēja dažādos svētkos un jubilejās.

Andrim ir gan piedāvāts iesaistīties kā aktierim no zināmiem režisoriem Atkočūna un Džilindžera, bet lomas ne tās patīkamākās – vīrs, kam patīk alkohols vai sieviešu ģēģeris.

Andris vairs nelieto jau gadiem un līdz ar to šādas lomas viņam galīgi nav pie sirds.

Atgādinām, ka pirms 8 gadiem Andris beidza slēpt attiecības ar Inesi, aizgāja no sievas un diezgan sabojāja attiecības ar ģimeni. Neskatoties uz šo visu, vēlam aktierim izturību!