Darbs uzņēmumā “Rīgas meži” nav piemērots visiem – reizēm strādāt nākas skarbos laika apstākļos, vēsta portāls Riga.lv. Darba diena sākas agri no rīta un lielākā daļa vakanču pieprasa fiziskas slodzes. Taču ja cilvēks ir gatavs ar savu darbu nopelnīt naudu, turklāt būt tuvu dabai un padarīt to labāku, tad droši vērsieties “Rīgas mežos”. Zemāk ir atrodama saite uz vakanču sarakstu.

Sākumā nedaudz par to, kas ir “Rīgas meži” un ar ko uzņēmums nodarbojas? Kopš Rīgas mežu aģentūra tika reorganizēta, pašvaldības uzņēmums “Rīgas meži” 10 gadu laikā ir kļuvis par daudznozaru uzņēmumu, kas nodarbojas ar stādu audzēšanu, mežu atjaunošanu un apsaimniekošanu, kokrūpniecību un kokmateriālu ražošanu. Savukārt nopelnīto naudu uzņēmums iegulda Rīgas parku, mežu un Mežaparka uzturēšanā.

Te arī rodas vakances, kuras arī ir saistītas ar tādu plašu jēdzienu kā “dabas resursu un teritoriju apsaimniekošana”. Citiem vārdiem sakot – tiek meklēti mežsaimnieki, dārznieki, pļāvēji, traktoristi, tehniskie darbinieki (pilns vakanču saraksts pieejams – pielikumā). Kas nav mazsvarīgi – uzņēmums uzreiz norāda darba algas apmēru (bruto) katrai konkrētajai vakancei un darba vietai, kas palīdzēs pretendentam uzreiz novērtēt visus finansiālos nosacījumus.

Kā skaidro Marita Krūmiņa, personāla vadības nodaļas vadītāja,  “Rīgas meži” apsaimniekotā teritorija ir ļoti liela un katru gadu tā palielinās. Tieši gadu no gada augošie darba apjomi ir iemesls tam, ka uzņēmumā pastāvīgi nepieciešami darbinieki.

Turklāt šo darbu nevar izturēt visi. Nevarētu pat teikt, ka tas ir fiziski ļoti smags – tas drīzāk nav vienkāršs tāpēc, ka darba diena sākas agri – no plkst. 7.00 rītā, jāstrādā gan salā, gan lietū un zem klajas debess. “Tāpēc mēs uzreiz par to godīgi brīdinām, kā arī īsi aprakstām pienākumus pie katras vakances, lai darbinieks uzreiz saprastu, kādos apstākļos viņam nāksies strādāt,” stāsta Marita Krūmiņa. “Bet tie strādnieki, kuri nebaidās darba, bet gan tieši pretēji – pat ir pieraduši pie darba svaigā gaisā, uzņēmumā paliek uz ilgu laiku.”

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!