Konkursa “Supernova 2016” uzvarētājs un dziedātājs Justs Sirmais ir ieviesis izmaiņas savā stilā. Zināms, ka Justa ikdiena aizrit Anglijā, kur viņš mācās Britu un Īru Modernās mūzikas institūtā (BIMM) Bristolē.

Anglijā Justs mainījis stilu – mūziķis ataudzējis matus un bārdu. Justs Sirmais ar skatuves vārdu Justs ir latviešu dziedātājs.

 

View this post on Instagram

 

Pineapples are in my head.. Got nobody cause I’m brain dead / @glassanimals / ???

A post shared by JUSTS (@justs_official) on

Atgādinām, ka konkursa “Supernova 2016” u2016. gadā uzvarēja Latvijas atlasē Eirovīzijas dziesmu konkursam “Supernova 2016” ar dziesmu Heartbeat, kuru sarakstījusi Aminata Savadogo, Latvijas pārstāve 2015. gada Eirovīzijā.

Viņš Latviju pārstāvēja Eirovīzijas dziesmu konkursā Stokholmā, Zviedrijā. Finālā tika ieņemta 15. vieta. 2016. gada 19. maijā tika izlaista dziesma “Ko tu dari?”, kas ir pirmā Justa dziesma latviešu valodā.

2016. gadā iznācis arī viņa EP albums TO BE HEARD.varētājs un dziedātājs Justs Sirmais ir ieviesis izmaiņas savā stilā. Zināms, ka Justa ikdiena aizrit Anglijā, kur viņš mācās Britu un Īru Modernās mūzikas institūtā (BIMM) Bristolē. Anglijā Justs mainījis stilu – mūziķis ataudzējis matus un bārdu. Justs Sirmais ar skatuves vārdu Justs ir latviešu dziedātājs.