Otrdien klajā tiek laista mūzikas producenta DJ Rudd un dziedātājas Aijas Andrejevas kopdziesma “Varbūt šodien, varbūt rīt” “Varbūt šodien, varbūt rīt” ir pirmais DJ Rudd un Aijas Andrejevas kopdarbs.

Mūzikas autori ir DJ Rudd, Aija Andrejeva Elvijs Grafcovs(Very Cool People) un Lisbee Stainton, taču vārdu autors ir Jānis Holšteins-Upmanis, plašāk pazīstams kā Goran Gora.

Lirikas video autore ir Madara Dzintare. Aija Andrejeva dziesmu komentē šādi: “Dziesmas tapšanas process dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE” man bija pilnīgi jauna un nebijusi pieredze.

Tikām salikti šādā kompānijā, paši to nezinot – nezinot arī to, kas dienas beigās no tā sanāks. Paveicās ar to, ka ar visiem komandas dalībniekiem bijām absolūti uz viena viļņa. Sakrita gan noskaņojums, gan tas, ko muzikāli vēlamies pateikt.

Mums izdevās radīt kustīgu, lipīgu un pozitīvu dziesmu rudens tumšajiem vakariem!” DJ Rudd, savukārt, ir priecīgs, ka beidzot ir izdevies sastrādāties ar Aiju: “Par to paldies jāsaka dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” organizatoriem.

Sākotnēji dziesma radās angliski kopā ar “Elviju no “Very Cool People” un britu dziesminieci Lisbee Stainton, bet pēcāk pasaucām talkā mūsu kopīgo draugu Goran Gora un tapa “Varbūt šodien, varbūt rīt”.”

Noskaties video: