Kādu pircēju lielveikalā Līvānos patīkami pārsteigusi tēva un dēla rīcība – viņi ar naudu piepildījuši pie kases novietoto ziedojumu kastīti, vēsta nra.lv.

“Tik fantastiski! Iebraucām Līvānos “Maximā” nopirkt pēdējās lietas ciemiem. Rindas bezgalīgas, pacietīgi stāvam gaidām. Blakus pie tukšas kases tēvs ar dēlu kaut ko čubinās.

Skatos atnesuši palielu kasti ar sakrāto sīknaudu (iespaidīgi lielu!) un abi divi SAUJĀM grābj sakrāto naudu un liek ziedojumu kastē! Tas viss bija tik pareizi un skaisti visos līmeņos,” priecājas Alise.

Tiesa gan, šādai rīcība netrūkst arī skeptiķu. Kā daži cilvēki komentē, tad puika krāja, krāja naudu, lai piepildītu savu sapni, bet tēvs piespiedu kārtā esot licis veikt ziedojumus.

Taču vairums cilvēku uzskata, ka šis tēvs un dēls ir lielisks paraugs tam, ka mēs kopīgiem spēkiem varam padarīt mūsu valsti labāku un draudzīgāku!

Jāatzīmē arī tas, ka ieraksts ir savācis vairāk nekā 3000 “patīk” un pusotrs tūkstotis cilvēku ir dalījušies ar šo ierakstu.

Arī mēs tikai un vienīgi priecājamies par to, ka Latvijā netrūkst jauku un sirsnīgu cilvēku, kuri ir gatavi atbalstīt citus, grūtībās nonākušus cilvēkus!