Pirms neilga laika internetā parādījās kāds video, kurš straujiem soļiem uzņem lielu popularitāti. Un patiešām video ir savā veidā unikāls, jo ko tādu bieži nenākas piedzīvot.

Ņemot vērā, ka laukā tagad ir pelēcīgs laiks, vēsīgs, lietains, ātri paliek tumšs, ikvienam no mums ir būtiski uzturēt sevi labā garastāvoklī un justies dzīvespriecīgiem. Lai kaut nedaudz jums uzlabotu garastāvokli, dalāmies ar šo video.

Video materiālā ir redzams, kā vīrietis dodas savās gaitās. Piestājot krustojumā un gaidot, kad varēs kustēies uz priekšu, vienā brīdī uz viņa automašīnas kreisā atpakaļskata spoguļa nolaižas balodis.

Vīrietis sajūtot, ka balodis ir pietiekami drosmīgs, izvilka savu telefonu un sāka visu filmēt. Vienā brīdī vīrietis pastiepa roku un balodis brīnumainā kārtā arī pats uzsēdās uz vīrieša rokas.

Kādu brīdī izdevās arī forši kopā pabraukt ar balodi.

Cilvēki šo ironizēja dažādos veidos, piebilstot, ka šajā izaicinošajā laikā katrs izdzīvo kā māk un baloži nav izņēmuma gadījums. Ja ir iespējams atvieglot dzīvi sev, tad viņi noteikti to iespēju arī izmantos.

Dotajā brīdī ar šo video ir jau padalījušies vairāk nekā trīs tūkstoši cilvēku.

Noskaties video un izbaudi: