Jebkurš fitnesa treneris jums pateiks, ka nav reāli 5 minūtēs padarīt vēderu plakanu, kājas un gurnus slaidus. Taču, ja jūs veltīsiet sev 5 minūtes katru dienu ( 2,5 stundas mēnesī), tad ļoti ātri pamanīsiet rezultātu.

Tādu treniņu plusi ir vairāki: nedarbojas atruna “nav laika”, nav jāiet uz trenažieru zāli, nav nepieciešams dārgs aprīkojums. Viss, kas vajadzīgs ir ērts apģērbs, paklājiņš un vēlme izskatīties labāk.

Vingrinājumi gurniem un sēžai

1. Slēpotāju pietupiens

Teicams vingrinājums gurnu ārējai daļai. Izdariet dziļu ietupienu, kājas plecu platumā un tad atgriezieties sākuma stāvoklī. Sekojiet, lai ceļgali neiziet ārpus pēdas līnijas. Rokās paņemiet iedomātas nūjas, tikai neizdariet vēzēšanas kustības.

2. Sumo piesēdiens

Dziļš piesēdiens ļauj nodarbināt gurna aizmugurējo daļu un arī sēžu. Nolieciet kājas plati, pēdas nedaudz izvērstas. Sēdieties, turot muguru izliektu, pēc tam atgriezieties sākuma stāvoklī. Rokas turiet izstieptas priekšā.

3. Pietupiens ar lecienu

Kājas plati, pietupieties un aizskariet ar rokām grīdu. Tad leciet augšā, kājas kopā. Vingrinājumu atkārtojiet. Detalizētāk noskatieties vingrinājumu video.

4. Noturēšanās pietupiena pozā

Ir vairāki šā vingrinājuma veidi. Tie atšķiras no parastiem pietupieniem ar to, ka zemākajā punktā ir jānoturas 10 sekundes un tikai pēc tam jāatgriežas sākotnējā pozīcijā.

5. Palēcieni

Kājas plecu platumā, veiciet dziļu pietupienu un pēc tam leciet augšā.

Katram vingrinājumam velti 40 sekundes. Sekojiet trenerim video!

Pēc tāda treniņa jūsu sēžas muskuļi degs. Tas nozīmē, ka tie ir labi pastrādājuši. Ja neticat- pārbaudiet!

Neaizmirstiet ievērot pareizu ēšanas režīmu, dzert pietiekamā daudzumā ūdeni un vairāk staigāt kājām!