Jaunava

Ja esi precējusies ar vīrieti – Jaunavu, tev nāksies būt stiprai un izlēmīgai. Tāds vīrieša tips ne vienmēr spēs izdarīt pareizo izvēli, viņam vajadzīgs atbalsts un droša aizmugure. Tāpēc rokas nolaist nevarēs!

Svari

Laulības dzīve ar Svariem atgādinās šūpoles. Te tu jutīsies vislaimīgākā pasaulē, te domāsi, vai pareizo cilvēku esi izvēlējusies par vīru. Ja tev tīk spilgtas emocijas, tad Svari būs tev pa prātam.

Skorpions

Skorpions ir īsts tirāns. Tikai tad, ja esi gatava tam, ka taisnība vienmēr viņam, tu varēsi ar tādu cilvēku sadzīvot. Skorpionam ir tikai divi viedokļi – viņējais un nepareizais.

Strēlnieks

Sievietei, kura saistījusi savu dzīvi ar Strēlnieku, ir ļoti paveicies. Šis vīrietis ir ļoti romantisks un uzmanīgs. Viņš prot skaisti aplidot un būs labs draugs un aizstāvis.

Mežāzis

Mežāzis derēs tikai ļoti spēcīgai un par sevi pārliecinātai sievietei. Ne katra spēs izturēt šādu neparastu raksturu. Taču aiz skarbā apvalka slēpjas jūtīga dvēsele. UN, ja izdosies izkausēt ledu, liesmas sildīs ne vienu vien gadu desmitu.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs necieš garlaicību un skumjas. Parasti viņš izvēlas spilgtas un neparastas sievietes. Tādi vīrieši var gan paskandalēt, gan sagādāt kārtīgu pārsteigumu. Taču viņa dāmai jābūt dzelzs nerviem.

Zivis

Vīrieši – Zivis ir ļoti praktiski. „Visu ģimenei”, tāda ir viņu dzīves devīze. Tā kā par komfortu un lieliskiem apstākļiem vari pat neuztraukties. Par visu parūpēsies darbīgais vīrs.

Mīļās lasītājas, ceram, ka tagad jūs labāk sapratīsiet savas otrās pusītes. Protams, katrā ģimenē mēdz būt gan labās, gan ne tik labās dienas, bet ja starp laulātajiem būs īstas jūtas, tad visas problēmas liksies sīkumi.