Daudziem zināmā raidījuma “Saimnieks meklē sievu” un “Slavenības. Bez filtra” dalībniece Magone Šutoviene ik pa laikam stāsta, kā viņai klājas ģimenes dzīvē, kā sokas ar savu vīru mīlestības frontē, kā arī ar to, ko nodarbojas šobrīd pati dzejniece vasaras periodā.

Pirms neilga laika Magone savā “Facebook” profilā ievietoja ziņojumu ar lūgumu, ka var doties pie viņas ar ogu spaiņiem, kuru Magone pati iepērk.

Tiesa gan, kas tālāk tiks darīts, pagaidām vēl netiek atklāts, taču uzņēmīgā sievete noteikti vēlāk visus interesantus patīkami pārsteigs.

Raksta ziņojums (foto):

“Nu jau pavisam drīzi un pavisam nopietni ar dziesmu ” Ne man Gucci,ne man Nike” un ogu spaiņiem repojam uz Magones sētu Sinoles ciema ” Avotiņos”, Rožkalnā. Cenas sākot no €2 un uz augsu.”

LASI VĒL: Šīs 15 fotogrāfijas ir acu apmāns un tīrā bauda smadzenēm! Bilde Nr. 3 ir kaut kas fenomenāls!

Attiecīgi, ja tavās mājās ir lielos daudzumos ogas vai sēnes un nezini, kur tās realizēt, tad droši var doties pie Magones – viņa labprāt tās ogas no jums nopirks.

Kā iepriekš tika vēstīts, tad pirms dažām nedēļām dzejniece bija pārsteigta par to, ka grupa “Bermudu divstūris” bez viņas atļaujas izmantoja Magones sacīto savā jaunākajā dziesmā.