Ne visi talantu šova dalībnieki nāk uz tiem, lai parādītu savu talantu. Kādam vajadzīgas poizitīvas emocijas, citi cenšas paspīdēt televīzijā. Bet šodien stāstīsim atklātu un aizraujošu stāstu, kurš sabiedrībai kļuva zināms, pateicoties talantu šovam.

2010. gadā uz šova „X-faktors” britu versiju atnāca meitene vārdā Hloja. Nodziedāja viņa slikti, meitene vispār nebija gatavojusies konkursam, bet kaut kādā veidā viņai izdevās iekļūt nākamajā kārtā. Noskaties video, kā tas notika!

Ar to arī viss sākās. Pēc programmas iziešanas ēterā kāda britu izdevuma žurnālisti paziņoja sensacionālu vēsti. Izrādās, ka meitene piedāvā intīmpakalpojumus. Stunda ar šo meiteni maksā 160 britu mārciņas.

Pēc šīs ziņas meitenes atrašanās šovā bija apdraudēta, bet viņu aizstāvēja žūrijas stingrākais loceklis Saimons Kauels. Viņš teica: ”Mēs nevaram padzīt no šova cilvēkus tikai tāpēc, ka kādam nepatīk tas, ko viņi dara. Meitene ir atnākusi uz šovu, bet tas nozīmē, ka viņa ir gatava mainīties!”

Tobrīd Hlojai bija arī 19 mēnešus veca meitiņa. Arī šova producents atbalstīja Saimonu, sakot, ka nav iemesla meiteni izraidīt. Vēlāk gan viņai vienalga nācās pamest šovu. Izrādījās, ka viņa lietojusi kokaīnu…

Pēc tam uz pāris gadiem preses interese par Hloju pagaisa. Taču tad Hloja atkal nāca gaismā. Nu viņas seju rotāja skaists meikaps, viņa dzīvoja kā miljonāre, bet jaunā tēla virsotne bija palielinātas krūtis.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!