Medijos straujiem soļiem izplatās kāds visai amizants video, kur ir redzams otrdienas, 20. oktobra rītā piedzīvotais.

Kā tiek vēstīts, tad cilvēki, kas bija jau nomodā agrā rīta stundā un atradās netālu no Rīgas Dzelzceļa tilta, tad viņi ieraudzīja visai retu skatu, kuru tad vairāki arī nofilmēja.

Video materiālā redzams, kā alnis rikšo pa Dzelzceļa tiltu un aizmugurē aiz tā ir vilciens, tādā veidā kavējot vilciena kustību.

Kā skaidro speciālisti, tad situācijas pa retai reizei notiek, kad kāds alnis nomaldās un ieklīst tieši pilsētā.

Rudens ir tas laiks, kad tēviņi savā starpā cīnās, lai iegūtu mātītes uzmanību un labvēlību, līdz ar to vājākiem tur vietas nepietiek. Speciālisti mierina, ka pilsētā šie dzīvnieki var iemaldīties, tomēr ne uz ilgu laiku, jo Rīgā un tās apkaimē mežu platības ir pārāk mazas, līdz ar to alnis to vietu neizvēlēsies kā savu mājvietu.

Bet, ja tomēr izdodas manīt alni pilsētas apkaimē, tad cilvēki tiek aicināti nodot informāciju policijai pa tālruni 110.

Atgādinām, ka alņi ir visai liela izmēra dzīvnieki, līdz ar to ir nepieciešama speciālistu iesaiste, lai tos izdotos aizbiedēt.

Apkārtējie iedzīvotāji tiek aicināti cienīt šos lielos dzīvniekus un saglabāt pietiekami lielu distanci no tiem. Lielākoties, ja tas ierauga cilvēku, tad alnis bēg prom, bet ne vienmēr šis dzīvnieks ir paredzams.

Noskaties video: